Трохи про нас

Наша компанія спеціалізується на виробництві різноманітних лакофарбових матеріалів Skyline.
Якщо Ви ще не визначились яку саме фарбу, лак, емаль тощо Вам необхідно придбати – сміливо звертайтесь до наших консультантів. Вони кваліфіковано нададуть відповіді на всі запитання, допоможуть підібрати оптимальний у Вашому випадку варіант, приймуть замовлення і простежать за його виконанням. Якщо Ви плануєте ремонт дачі, квартири, будинку або офісу – звертайтесь до інтернет-магазину фарб «Скайфарб», де Вас уважно вислухають і допоможуть зробити ту покупку, яка вам буде дійсно корисною.
Продукція, яку пропонує наш магазин фарб, відповідає всім затвердженим Європейським стандартам, вирізняється найвищою якістю та простотою використання. Питання, як правильно нанести фарбу на ту чи іншу поверхню, не буде складним для Вас, оскільки з нашими лакофарбовими матеріалами зробити це дуже легко.

Завітавши в наш магазин фарб, лаків та інших матеріалів «Скайлайн», Ви зможете купити фарбу практично будь-якого відтінку, призначення тощо, оскільки асортимент та різноманітні варіанти безумовно задовольнять ваші запити.
Боятися ремонту не варто, потрібно лише обрати правильного постачальника матеріалів. Співпраця з компанією «Скайлайн» дозволить Вам не тільки придбати необхідну Вам фарбу, лак, грунтовку або шпаклівку, але й отримати професійну консультацію та приємні емоції.
Нашу продукцію Скайлайн Ви знайдете в багатьох торгових точках не тільки Харкова, а й усієї України, а також у наших торгових партнерів Rozetka, Prom.ua, Tricolor.com тощо.

Відгуки про наш сервіс та товари, а також наш рейтинг Ви можете побачити на відомих маркетплейсах Пром та Розетка (де відгуки не контролюються продавцем, тобто ми не можемо їх редагувати та видаляти):

ВІДГУКИ НА PROM.UA

ВІДГУКИ НА ROZETKA