Категорія для тонування:

Ціна без тонування: 0 грн.

Оберіть палітру

*Візуалізація кольору є орієнтовною
Ціна в кольорі, підсумок: 0 грн.
Перегляд кольору в інтер'єрі
Перегляд кольору на фасаді будинку

Сервіс надає можливість швидко обрати необхідну фарбу, емаль або штукатурку та затонувати її у необхідний відтінок. Для прорахунку доступні дві найпопулярніші палітри кольорів - RAL (188 кольорів на вибір) та NCS (1967 кольорів на вибір).

Для замовлення лакофарбових матеріалів у кольорі слід зробити декілька простих кроків:

  1. Обрати одну з трьох категорій матеріалів, які ми тонуємо.
  2. Обрати конкретний матеріал з усіх представлених.
  3. Обрати фасовку матеріалу. Ми можемо затонувати для Вас абсолютно будь-який об'єм. Від найменшої баночки емалі 0.4 л до необмеженої кількості.

Коли ви обрали всі вищезазначені пункти, відобразиться базова роздрібна ціна матеріалу без тонування.

Далі слід обрати палітру кольорів та відповідний колір з випадаючого переліку. При виборі того чи іншого варіанту кольору відображається його зразок.

Після усіх заповнених даних Ви побачите підсумкову вартість затонованого матеріалу у певній фасовці у відповідний колір, "під ключ", що дозволяє Вам отримати готовий до застосування продукт.

Після чого залиште ваш номер телефону, ім'я та коментар (за необхідності) та натискайте "Запустити в роботу". Наші менеджери максимально оперативно відреагують на ваш запит, зв'яжуться для підтвердження та передадуть замовлення в роботу.

Наше виробниче підприємство використовує комп'ютерне колерування. Маємо у арсеналі усе необхідне для цього професійне імпортне обладнання. Тонуємо абсолютно усі наші фарби, емалі тощо в будь-який колір, за лічені хвилини зі 100% точністю відповідності кольорів.

*Калькулятор прораховує роздрібну вартість затонованого матеріалу. В залежності від необхідної кількості лакофарбових виробів для тонування, діє спеціальна система знижок від малого до великого опту та багато акційних пропозицій у вигляді безкоштовної доставки тощо. Детально про вашу спецпропозицію Вам повідомить менеджер при обробці запиту

 

**Тонування лакофарбових матеріалів під замовлення здійснюється за передоплатою.